default_mobilelogo

Czytaj więcej: Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle IIW dniu 24 października br. braliśmy udział w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II, który odbył się w Lubszy. Dzień patrona tamtejszej szkoły rozpoczął się od Mszy świętej, a następnie udaliśmy się do Gminnego Ośrodka Kultury na występ przygotowany przez uczniów szkoły w Lubszy.

Czytaj więcej: Dzień patrona39 lat temu, 16 października 1978 roku, o godzinie 18.18 znad Kaplicy Sykstyńskiej na placu świętego Piotra w Rzymie uniósł się biały dym. Był to znak, że kardynałowie zgromadzeni na konklawe wybrali następcę świętego Piotra. Okazał się nim kardynał Karol Wojtyła z Polski.

Czytaj więcej: Wycieczka na Dolny Śląsk16 października zapamiętamy jako dzień pełen atrakcji oraz być może jako najcieplejszy dzień tegorocznej jesieni. A wszystko to za sprawą naszej wyprawy na Dolny Śląsk.

Czytaj więcej: Zajęcia muzyczneW dniu 13 października w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Filharmonii Opolskiej. Zajęcia odbywały się w trzech salach, a uczestniczyli w nich uczniowie szkoły jak i przedszkolaki. Pierwszy blok zajęć poświęcony był dźwiękom wydawanym przez ludzi i otoczenie, w drugiej sali uczestnicy dowiedzieli się o pożyteczności trzmiela oraz wykonali prace plastyczne na jego temat.

Czytaj więcej: Dzień Edukacji NarodowejDzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. 12 października w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z tej właśnie okazji.

Czytaj więcej: Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia29 września 2017 r. nasza szkoła uczestniczyła w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, bezpłatnej akcji edukacyjnej, która odbywa się każdego roku w ostatni piątek września.

dz muz

Czytaj więcej: Czarna Madonno, witaj nam...19 czerwca br., podczas XIX Ogólnopolskiej Pielgrzymki Szkół i Przedszkoli SPSK na Jasną Górę, mieliśmy możliwość podziękowania Panu Bogu i Maryi za wszelkie łaski mijającego roku szkolnego.

W tym roku w sposób szczególny w miłosierne ręce Matki Bożej złożyliśmy podziękowania dla Jej Syna za 25 lat istnienia i rozwoju Stowarzyszenia, za wszelkie łaski, które płynąc ze źródeł Bożego Miłosierdzia, umożliwiły powstanie i prowadzenie szkół.